NANO 7.4x5.0+pin Dell 19.5V 4.62A slim NODL-9019.5-SC6
Kód: 5963042
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Podrobný popis
Lite-On 7.4x5.0+pin Dell 19.5V 4.62A slim Typizovaný napájací adaptér v tenkom prevedení určený pre notebooky s max. príkonom 90W a napätím 19.5V. Konektor zdroj vymedzuje najmä na použitie pri notebookoch značky Dell.
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové (220V/230V)