NANO 7.4x5.0+pin Dell 19.5V 4.62A NODL-9019.5-C6
Kód: 5962100
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové (220V/230V)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8592928000931
Konektor: 7.4 x 5 mm + pin