XtendLan filament PETG 1kg šedý 3DF-PETG1.75-GY 1kg
Kód: 9924452
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
XtendLan filament PETG 1kg sivý 3DF-PETG1.75-GY 1kg
Podrobný popis
XtendLAN PETG vlákno 1,75 mm šedé 1 kg Plastový filament na 3D tlač, na cievke. PET-G (polyetyléntereftalát modifikovaný glykolom) je materiál dobre známy z plastových lahví. PETG kombinuje najlepšie vlastnosti ABS a PLA na 3D tlač. Je to pevný a húževnatý materiál. Z hľadiska odolnosti sa tento materiál približuje polykarbonátom. Má veľmi malé tepelné zmršťovanie a je vhodný na tlač aj veľkých objektov. Má vysokú odolnosť voči rozpúšťadlám a kyselinám. Odoláva vysokým aj nízkym teplotám. Pri 3D tlači má veľmi dobrú priľnavosť k podkladu. Vytlačený objekt sa dá tepelne leštiť. Filament je chránený vákuom av každom balení sa nachádza vysúšacia kapsa, ktorá zabraňuje akémukoľvek vplyvu vlhkosti na materiál. Dodáva sa v kartónovom obale s okienkom na kontrolu farby. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Materiál vlákna: PET-G Priemer vlákna: 1,75 mm Odporúčaná teplota extrudéra: 230 - 250 °C Doporučená teplota podložky: 70 - 90 °C Rozmery cievky: priemer 200 mm x výška 66 mm