TRITON Polica s perforáciou 19", 1U/750mm, nosnosť 40kg, čierna RAB-UP-750-A1
Kód: 9906301
Neohodnotené
triton police s perforaci 19 1u 750mm nosnost 40kg cerna ien367056
Na objednávku obvykle do 10 dní
Podrobný popis
Popis produktu Perforovaná polica 1U/750mm RAL 9005 čierna V porovnaní so štandardnou policou má tento typ nižšiu nosnosť, ale nezaberá 1U v skrini. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje plné využitie inštalačných pozícií v skrini. Toto riešenie je výhodné najmä pri tesných inštaláciách alebo v prípade nástenných skríň. Perforované telo police zabezpečuje preudenie vzduchu. Police s hĺbkou 150 mm a 250 mm sa inštalujú len na predné vertikálne lišty. Zadné konzoly, ktoré sú súčasťou police od hĺbky 350 mm, zvyšujú nosnosť police pri montáži na druhý pár zvislých koľajníc. Príslušenstvo: Montážna súprava Nosnosť police: 150 mm - 15 kg 250 mm - 20 kg 350 mm - 40 kg 450 mm - 40 kg 550 mm - 40 kg 650 mm - 40 kg 750 mm - 40 kg