TRITON 19"/10" rozvádzač RKA-AS4 5U/10U / 360mm (sklo) šedý RKA-10-AS4-CAX-X1
Kód: 4922475
Neohodnotené
triton 19 10 rozvadec rka as4 5u 10u 360mm sklo sedy ien144302
Na objednávku obvykle do 10 dní
TRITON 19"/10" rozvádzač RKA-AS4 5U/10U / 360mm (sklo) sivý RKA-10-AS4-CAX-X1
Podrobný popis
Rozmery RKA-10-AS4-CAX-X1 A = 570 mm B = 505 mm C = 270 mm D = 310 mm E = 360 mm Váha NETTO: 12,7 kg Váha BRUTTO: 13,0 kg Maximálne zaťaženie: 20 kg Príbaly: Kľúč 4 Podložka 6,6 Hmoždinka 10 4x Plávajúce matice M6 8 x 5U alebo 10U: Prispôsobí sa vašim potrebám. Nahrádza 19" rozvádzač s výškou 5U alebo ho možno využiť ako 10" rozvádzač s výškou 10U. Materiál: Oceľový plech Bezpečnostné kalené sklo hr. 5 mm NÁSTENNÝ ROZVADEČ TYPU RKA Naše produktové portfólio sme obohatili o úplne unikátny produkt - hybridný rozvádzač spájajúci výhody 10" a 19" rozvádzačov. Nový typ nástenného rozvádzača RKA ponúka možnosť montáže 10" zariadenia (až 10U) alebo zvisle umiestnených 19" zariadení (až 5U). Tým je umožnený prechod z 10" technológií na 19" pri zachovaní existujúcej infraštruktúry. Vďaka zvislej montáži 19" zariadenia si rozvádzač zachováva kompaktné rozmery a šetrí tak miesto potrebné pre inštaláciu. Je preto vhodný napríklad pre zástavbu do nábytku. Zváraná konštrukcia dáva rozvádzaču potrebnú stabilitu, vlastný systém pántov potom pohodlný prístup k inštalovaným technológiám. Perforácia v hornej a spodnej časti rozvádzača umožní chladenie inštalovaných. 19" technológia je možné hĺbkovo nastaviť v 8 vopred pripravených pozíciách. Dvere sú štandardne celosklenené, môžu byť aj celoplechové alebo perforované. Použitie rozvádzača: Ideálne riešenie pre inštaláciu 10" alebo 19" komponentov. Rozvádzač je určený predovšetkým pre realizáciu malých projektov, akými sú napríklad domáce siete alebo siete menších firiem.