TP-Link TL-SG2210P
Kód: 9943354
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
TP-Link TL-SG2210P 8xGb 61W POE Smart switch,2xSFP Omada SDN
Podrobný popis
TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP PREHĽAD 8 portov PoE s celkovým výkonom 53 W a užitočnými funkciami správy napájania PoE Gigabitové ethernetové pripojenie na všetkých portoch poskytuje vysokú rýchlosť prenosu dát Integrovaná stratégia zabezpečenia vrátane 802.1Q V Funkcie L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizujú výkon pre hlasové a video aplikácie Spravované režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytujú bohaté možnosti správy Inovatívne energeticky účinné technológie šetria až 50% spotreby energie Krátky úvod do Omada SDN: https://www. ŠPECIFIKÁCIA HARDVÉROVEJ VLASTNOSTI Štandardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802. 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhranie 8 portov RJ45 10/100/1000 Mb/s 2 sloty SFP 1000 Mb/s (Automatické vyjednávanie/Auto MDI/MDIX) 4, 5 (maximálne 100 m) 100BASE-TX/1000BASE-T: kábel UTP kategórie 5, 5e alebo vyšší (maximálne 100 m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF Porty PoE (RJ45) 8 portov Napájanie: 58 W Množstvo ventilátorov Bez ventilátora Rozmery (výška) 209 x 126 x 26 mm Spotreba Maximálna (PoE zapnuté): 63,4 W (220 V/50 Hz) Maximálna spotreba (PoE off): 10,4 W (200V20 50/60Hz NAPÁJANIE Šírka pásma / základná deska 20 Gb/s Tabuľka adres MAC 8k Paketová vyrovnávacia pamäť 512 KB Rýchlosť posielania paketov 14,9 Mpps Jumbo rámec 9216 bajtov 802.3ad LACP (až 6 agregačných skupín, obsahujúce 4 porty na skupinu) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Detekcia spätnej smyčky Riadenie toku 802.3x LLDP(LLDP-MED) Kvalita služby Podpora priority 80DS. SP, WRR, SP+WRR Obmedzovanie rýchlosti na základe portov/prúdov Hlasová sieť VLAN VLAN Podporuje až 512 VLAN súčasne (zo 4K VLAN ID) Zoznam riadenia prístupu Filtrovanie balíkov L2~L4 na základe zdroja a cieľa MAC adresy, IP adresy, portov TCP/UDP, 802. SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Zabezpečenie portov Broadcast/Multicast/Unknown unicast Kontrola búrok Správa Webové grafické rozhranie a správa pomocou CLI SNMP v1/v2c/v3, kompatibilný s verejnými MIB a TP-LINK private MIB RMON (1, 2 času: SNTP Aktualizácia firmvéru: TFTP a web Diagnostika systému: VCT SYSLOG a verejný MIBS OSTATNÉ Certifikácia CE, FCC, RoHS Obsah balenia TL-SG2210P Napájací adaptér Stručná inštalačná príručka CD so zdrojmi Gumové nožičky Systémové požiadavky Microsoft® Windows® 98, MAC® OS, NetWare®, UNIX® alebo Linux. Operačné prostredie Prevádzková teplota: 0 stupňov C~40 stupňov C Teplota skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkost: 5 % ~ 90 % bez kondenzácie - prepínač nie je možné namontovať do stojana, nie je vysoký 1U