TP-LINK TL-MR100
Kód: 9905375
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špičková 4G sieť - zdieľajte prístup k internetu až s 32 zariadeniami Wi-Fi a užívajte si rýchlosti sťahovania až 150 Mb/s Pripojte SIM kartu a hrajte - nie je nutná žiadna konfigurácia, kompatibilita SIM kariet vo viac ako 100 krajinách je zaistená rokmi testov v teréne a efektívne pripojenie ku každému zariadeniu Režim routera Wi-Fi - zapojte ethernetový kábel do portu LAN/WAN pre flexibilný prístup ako možnosť zálohovania, pokiaľ nie je možné získať pripojenie ku 4GDodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| EAN: | 6935364088804 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps |
| Počet portov LAN (RJ45): | 2 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 300 |
| Typ modemu: | 4G/LTE |
| Typ SIM karty: | microSIM |
| Počet antén: | 2 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 4 |
| Maximálna rýchlosť mobilného pripojenia: | do 150 Mb/s |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Mobilná sieť (4G/5G) |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Správa zariadení: | webová správa |
| Slot na SIM kartu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
