TP-LINK Tapo C220
Kód: 117345
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4895252500936 |
| Typ pripojenia: | Wi-Fi 2,4 GHz |
| Maximálne rozlíšenie: | 2K (2160 × 1440) |
| Úložisko: | micro SD, Cloud |
| Detekcia: | Zviera, Pohyb, Znak |
| Kompatibilní hlasoví asistenti: | Asistent Google, Amazon Alexa |
| Max. kapacita karty SD [GB]: | 512 |
| Kompatibilný operačný systém: | Android, iOS |
| Kompatibilné aplikácie: | Tapo |
| Nočné videnie: | IR (čiernobiele) |
| Obojsmerný zvuk: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Fungovanie: | Samostatne |
| Cloud: | áno (platené) |
| Upozornenia do aplikácie: | Áno |
| Stupeň ochrany IP: | IP20 |
| Použite: | Vnútri |
| Napájanie: | napájací adaptér |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
