TP-Link Deco X10 (2 balenia)
Kód: 132595
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TP-Link Deco X10 AX1500 Celá domácnosť Mesh Wi-Fi 6 systém Funkcie Rýchlejšie pripojenie Rýchlosť Wi-Fi 6 až 1500 Mb/s - 1 201 Mb/sv pásme 5 GHz a 300 Mb/sv pásme 2,4 GHz. Pripojte viac zariadení: Technológie OFDMA a MU-MIMO štvornásobne zvyšujú kapacitu a umožňujú súčasný prenos na viacero zariadení. Väčšie bezproblémové pokrytie: Dosiahnite bezproblémové pokrytie celej domácnosti vďaka jasnejšiemu a silnejšiemu signálu Wi-Fi pre celú domácnosť generovanému technológiou Wi-Fi 6. Mimoriadne nízka latencia: Väčšie zníženie latencie umožňuje rýchlejšiu odozvu pri hraní hier a videochatovaní. Jedna jednotná sieť: Viacero jednotiek vytvára sieť pre celú domácnosť, ktorá automaticky vyberá najlepšie pripojenie, keď sa pohybujete po dome. Robustná rodičovská kontrola: Obmedzte čas strávený online a zablokujte nevhodné webové stránky na základe jedinečných profilov, ktoré vytvoríte pre každého člena rodiny. Jednoduchšie nastavenie ako kedykoľvek predtým: Aplikácia Deco vás krok za krokom prevedie nastavením. Špecifikácia BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE Štandardy Wi-Fi 6 - IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz | IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz Rýchlosti Wi-Fi AX1500 - 5 GHz: 1201 Mb/s (802.11ax) | 2,4 GHz: 300 Mb/s (802.11n) Bezdrôtové funkcie Dvojpásmový, 2x2 MU-MIMO, OFDMA, režim smerovač/AP ZABEZPEČENIE SPI Firewall, riadenie prístupu, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal HARDWARE2x SOFTVÉROVÉ ZARIADENIE Protokoly - IPv4, IPv6 Rodičovská kontrola, QoS, Cloudové služby, Smerovanie NAT, IPTV, DDNS, Správa prostredníctvom aplikácie Deco FYZICKÉ Rozmery (Š × H × V) 110 × 110 × 114 mmDodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4895252503173 |
| Úloha výrobku: | Sada (smerovač + uzly), Uzol / satelit (doplnok), Hlavná jednotka (sieťový smerovač) |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 1201 |
| Odporúčaný počet zariadení/klientov: | 120 |
| Počet portov LAN na jednotke (RJ45): | 2 |
| Rýchlosť portu LAN: | 1 Gb/s |
| Rýchlosť WAN: | 1 Gb/s |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2, WPA3 |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prenosová sieť Ethernet: | Áno |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Normy roamingu: | 802.11r, 802.11k, 802.11v |
| Sieť pre hostí: | Áno |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie, správa cloudu |
| Farba: | Biela |
| Typ kapely: | Dvojpásmové pripojenie |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 300 |
| Počet jednotiek v balení: | 2 |
| Odporúčané pokrytie [m2]: | 370 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
