TP-Link Deco BE25 (2 balenia)
Kód: 148102
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Deco BE25 Síťový systém BE3600 s Wi-Fi 7 pre úplné pokrytie domácnosti POPIS Dvojpásmová sieť Wi-Fi s rýchlosťou 3,6 Mb/s: 2882 Mb/s (5 GHz) + 688 Mb/s (2,4 GHz). Kabelové pripojenie 2,5 Gb/s: 2× 2,5 Gb/s pre maximálnu flexibilitu a zvýšenú priepustnosť. Kombinované bezdrôtové a káblové páteřové pripojenie: Pripojenie bezdrôtovej a káblovej páteřnej siete ku každej jednotke súčasne na zlepšenie celkovej priepustnosti a zníženie zpoždenia siete. Univerzálna kompatibilita: Spätná kompatibilita so všetkými generáciami pripojenia Wi-Fi a podpora všetkých poskytovateľov internetových služieb (ISP) a modemov. ŠPECIFIKÁCIA BEZDRÁTOVÉ PRIPOJENIE Štandardy Wi-Fi 7. IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2,4 GHz Rýchlosti Wi-Fi: 5 GHz: 1882 Mb/s. 688 Mb/s (802.11be) Prevádzkové režimy: Režim smerovača Režim prístupového bodu Rozšírené funkcie: Funkcia LAN: Rozšírené funkcie: - Multi-Link Operation (MLO) - Kanál 160 MHz - 4K-QAM - Multi-RUs - Spolupracuje s Alexa a Google Assistant SOFTWAROVÉ ZARIADENIE Pokročilé funkcie - Plán reštartu - Tapo/Cash Onboarding - Izolácia siete a zariadení IoT - Funkcia statického smerovania - Preferencia pripojenia uzla/pásma FYZICKÉ Rozmery (š × v × h): 5,91 × 5 × 5: 5 3 jednotky Deco BE25 1 ethernetový kábel RJ45 3 napájacie adaptéry Stručná inštalačná príručka Odkaz na webovú stránku výrobcu:https://www.tp-link.com/sk/home-networking/deco/deco-be25/#overviewDodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8885020620689 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11be, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b |
| Úloha výrobku: | Uzol / satelit (doplnok), Sada (smerovač + uzly), Hlavná jednotka (sieťový smerovač) |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 7 |
| Normy roamingu: | 802.11r, 802.11k, 802.11v |
| Sieť pre hostí: | Áno |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie, správa cloudu |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 688 |
| Počet jednotiek v balení: | 2 |
| Odporúčané pokrytie [m2]: | 400 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2882 |
| Odporúčaný počet zariadení/klientov: | 150 |
| Počet portov LAN na jednotke (RJ45): | 2 |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2, WPA3 |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prenosová sieť Ethernet: | Áno |
| Rýchlosť portu LAN: | 2,5 Gb/s |
| Rýchlosť WAN: | 2,5 Gb/s |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Farba: | Biela |
| Typ kapely: | Dvojpásmové pripojenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
