TP-Link Archer NX600
Kód: 147915
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer NX600 Bezdrôtový dvojpásmový 2,5 gigový 5G router AX3600. Zdieľajte svoju sieť 5G s viacerými zariadeniami Wi-Fi a vychutnajte si neprerušované filmy v rozlišení Ultra HD, neuveriteľne rýchle sťahovanie súborov a plynulé videohovory a videokonferencie. AX3600 dvojpásmová 6-rýchlostná Wi-Fi 2402 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2,4 GHz). Plug & Play Užite si sieť 5G hneď po vložení karty SIM. Kompatibilný s EasyMesh Spolupracujte s produktmi EasyMesh, ktoré poskytujú flexibilnejšiu a nákladovo efektívnejšiu sieť Mesh s jediným názvom Wi-Fi pre bezproblémové pokrytie celého domu. Gigabitový port WAN/LAN Gigabitový port WAN/LAN umožňuje zariadeniu NX200 pracovať ako tradičný bezdrôtový smerovač, ktorý je kompatibilný s káblovými, optickými a DSL modemami. Špecifikácia Hardware Rozhranie 1 × 2,5 Gb/s port WAN/LAN 2 × porty LAN 10/100/1000 Mb/s 1 × slot na kartu Nano SIM 2 × rozhranie externej antény SMA-F Tlačidlo Tlačidlo WPS, tlačidlo resetovania, tlačidlo zapnutia/vypnutia adaptér: 100-240 V~50/60 Hz 0,6A vstupný napájací zdroj 12VDC 2A Rozmery (Š x H x V) 99 × 99 × 190 mm Anténa 8 × interné antény 5G/LTE 2 × interné antény Wi-Fi Bezdrôtové 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz Frekvencia 2,4 GHz a 5 GHz Rýchlosť signálu 1148 Mb/s pri 2,4 GHz, 2402 Mb/s pri 5 GHz it -80 dBm 11ax HE20: -68 dBm 11ax HE40: -65 dBm 11ax HE80: -62 dBm 11ac VHT20: -76 dBm 11ac VHT40: -72 dBm 11ac VHT80: -68 dB HT40:-75 dBm 2,4 GHz 11g 54M:-78 dBm 11ax HE20:-65 dBm 11ax HE40:-62 dBm 11ac VHT20:-73 dBm 11ac VHT40:-68 dBm 11 HT40:-72 dBm Vysielací výkon Softvér Kvalita služby Uprednostňuje sieťový provoz podľa zariadenia alebo aplikácie Zabezpečenie DoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, viazanie IP a MAC adres, riadenie prístupu Typ WAN Dynamická IP/Statická IP/PPPoE/PPTP (dvojitý prístup)/L2TP správa, vzdialená správa DHCP Server, zoznam klientov DHCP, rezervácia adres Presmerovanie portov ALG, virtuálny server, spúšťanie portov, UPnP, DMZ Dynamické DNS Firewall, filter IP adres/domén, viazanie IP a MAC adres Protokoly IPv4, IPv6 Síť pre hostí 2,4 GHz sieť pre hostí x 1, 5 GHz sieť pre hostí x 1Dodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8885020624878 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov, Kancelárie / malé a stredné podniky |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Typ modemu: | 5G |
| Typ SIM karty: | nanoSIM |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie, správa cloudu |
| Slot na SIM kartu: | Áno |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 1148 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2402 |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Mobilná sieť (4G/5G), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Maximálna rýchlosť mobilného pripojenia: | 1 Gb/s alebo viac |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
