TP-LINK Archer AX23
Kód: 9917910
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4897098687048 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11a, 802.11ac |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 4 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 574 |
| Prevádzkové režimy: | Smerovač, Prístupový bod (AP) |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Počet antén: | 4 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 1201 |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
