Sixtol Sada odvlhčovacích vankúšikov do auta DRY CAR 2 x 350g
Kód: 182629



Podrobný popis
Vlhčiace vankúšiky DRY CAR 2 × 350 g SIXTOL
Praktické odvlhčovacie vankúšiky, ktoré pohlcujú nežiaducu vlhkosť zo vzduchu a chránia interiér vášho auta alebo domu. Zabezpečujú suchý interiér, zabraňujú tvorbe plesní a húb, spomaľujú vznik hrdze a slúžia ako estetický doplnok.
opis produktu
Podložky DRY CAR obsahujú 350 g vysúšacích guličiek zo silikagélu, ktoré dokážu zadržať približne 120 ml vody zo vzduchu. Po dosiahnutí maximálnej kapacity sa modrá bodka indikátora zmení na ružovú a podložku je potrebné vysušiť.
Sušenie je rýchle - stačí 30 minút v sušičke pri teplote 70 - 80 °C a vankúšik je pripravený na ďalšie použitie.
Vhodný do auta, karavanu a domácnosti, napr. do skríň, kuchyne, kúpeľne alebo úložných priestorov.
Hlavné výhody
- Bráni nežiaducej vlhkosti zo vzduchu
- Zadržia približne 120 ml vody
- Dajú sa vysušiť už za 30 minút a opätovne použiť
- Praktické pútko na zavesenie
- Vhodné pre mužov aj ženy vďaka farebnému odlíšeniu
- Nevyžaduje napájanie
- Funkčná životnosť až 2 roky
Obsah súpravy
- 2 × 350g silikagélové odvlhčovacie podložky pre neho a pre ňu
Návod na použitie
- Vyberte vankúš z plastového obalu.
- Umiestnite na miesto s najvyššou vlhkosťou.
- Akonáhle sa modrá bodka zmení na ružovú, vysušte vankúš.
- Sušte: na radiátore do 24 h alebo v predhriatej rúre (70 - 80 °C) po dobu 30 minút s indikačnou bodkou smerom nahor.
- Po vysušení je možné vankúš opäť použiť.
Použitie vankúšikov
- Odstraňuje vlhkosť v interiéri vozidla - zahmlievajú sa okná .
- Odstraňuje vlhkosť okolo okien v domácnosti
- Odstraňuje vlhkosť v kuchyni alebo kúpeľni
- Odstraňuje vlhkosť v skrinkách na oblečenie alebo v skladovacích priestoroch
Technické špecifikácie
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Veľkosť vankúša | 12 × 20 × 4 cm |
| Veľkosť obalu | 11 × 19 × 10 cm |
| Hmotnosť vankúša | 350 g |
| Materiál | vonkajší poťah: 80% polyester, 20% polyamid; vnútorný poťah: netkaná textília; výplň: Silikagél |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autokozmetika |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8594196539915 |
| Farba: | Čierna |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
