Sixtol Frost, snow and sun screen CAR SNOW COVER 1, 200 x 70 cm
Kód: 182632
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Podrobný popis
Ochrana proti ľadu, snehu a slnku AUTO SNOW COVER 1
Všestranná clona, ktorá vám ušetrí čas, prácu a starosti. Chráni vaše čelné sklo pred ľadom, snehom, horúcim slnkom a nepriaznivým počasím. V lete tiež zabraňuje vyblednutiu interiéru vozidla.
Jednoducho ju pripevnite na čelné sklo a zaklopte dvere, aby clona zostala na svojom mieste.
Hlavné výhody
- Jednoduché používanie
- UV ochrana
- Ochrana proti snehu a mrazu
- Univerzálne použitie
Použitie
- Ochrana pred slnkom
- Ochrana pred teplom
- Ochrana proti vyblednutiu interiéru
Obsah balenia
- 1× clona proti mrazu, snehu a slnku
Technické špecifikácie
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Rozmery | 200 × 70 cm |
| Materiál | hliníková fólia |
| Hmotnosť | 75 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chrániče čelného skla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595697703522 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
