Router TP-Link Archer BE220W WiFi7
Kód: 166900
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer BE220W BE3600 Dvojpásmový Wi-Fi 7 router Dvojpásmový Wi-Fi 7 s rýchlosťou 3,6 Gb/s: Poskytuje rýchlosť Wi-Fi až 3,6 Gb/s, čo umožňuje vašim zariadeniam pracovať na plný výkon. Vychutnajte si plynulé streamovanie v rozlišení 4K/8K, pohlcujúce AR/VR hry a bleskové sťahovanie. Plnohodnotné gigabitové porty: 1× 1 Gb/s port WAN a 4× 1 Gb/s porty LAN ponúkajú špičkové káblové pripojenie. Maximálne pokrytie: 3× interné antény spolu s technológiou Beamforming poskytujú väčšiu kapacitu, silnejšie a spoľahlivejšie pripojenie a menej rušenia. Kompatibilita s EasyMesh: Spolupracuje s routermi a extendérmi EasyMesh na vytvorení bezproblémovej mesh siete Wi-Fi v celej domácnosti, čím sa zabráni výpadkom a zpozdeniam pri prechode medzi signálmi. Jednoduché nastavenie a používanie: Správa siete nikdy nebola jednoduchšia vďaka aplikácii Tether. TP-Link HomeShield: Vylepšené zabezpečenie chráni pred najnovšími kybernetickými hrozbami. Špecifikácia: Technológia pre pripojenie k sieti TP-Link: Vhodné pre pripojenie k sieti TP-Link: Rýchlosti Wi-Fi: 2,4 GHz: až 688 Mb/s, 5 GHz: až 2882 Mb/s. Porty: 1× 1 Gb/s port WAN, 4× 1 Gb/s porty LAN Antény: 3× interné antény s vysokým ziskom Bezdrôtové funkcie: Multi-Link Operation (MLO), 1024 QAM, OFDMA, MU-MIMO FCC, RoHSDodatočné parametre
| Kategória: | VÝPREDAJ |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 1210002607681 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac, 802.11be |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Rýchlosť WAN: | 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 688 |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 7 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall, Ochrana pred hrozbami |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie, správa cloudu |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Počet antén: | 4 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2882 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
