Philips 24E1N1100A/00
Kód: 137207
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (>5 ks)
monitor, FHD 1920x1080@120Hz, IPS panel, W-LED, 300cd, 1500:1, 4ms GtG, HDMI, D-Sub, 2x 2W reproduktor, VESA 100
Podrobný popis
Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - panel IPS, 100 Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, reproduktory Vychutnajte si produktivitu v rozlišení Full HD. Monitor je vybavený kľúčovými pracovnými funkciami, ako je režim LowBlue pre ochranu vašich obrazu a 1ms MPRT pre ostrý obraz. 100 Hz obnovovacia frekvencia pre mimořádne plynulý obraz Tento displej Philips obnovuje obraz na obrazovke až 100-krát za sekundu, vďaka čomu je tento monitor oveľa rýchlejší ako štandardný displej. Technológia širokého zobrazenia IPS LED poskytuje presný obraz a farby Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje mimořádne široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov: na displej sa tak môžete pozerať takmer z akéhokoľvek uhla. profesionálne aplikácie, ktoré vyžadujú presné farby a stály jas za každých okolností. Displej s pomerom strán 16:9 a rozlišením Full HD pre ostrý obraz plný detailov. neuveriteľný kontrast a realistické farby, ktoré dodávajú obrazu realistickosť. Nízkomodré zobrazenie a technológia bez blikania nenamáhajú vaše oči. zariadenia V závislosti od modelu a konštrukcie môžu byť umiestnené viditeľne vpredu, neviditeľne zdola, zhora alebo zozadu. obraz.Herná konzola Philips s 1ms MPRT účinne odstraňuje rozmazanie a rozmazanie pohybu, čím poskytuje ostrejší a presnejší obraz pre lepší zážitok z hrania. Audio-in Pripojenie HDCP HDCP 1.4 (HDMI) Obraz/zobrazenie Veľkosť panela 60,5 cm (23,8") Pomer strán 16:9 Typ panela LCD Technológia IPS Typ podsvietenia W-LED Systém Rozstup pixelov 0,2745 × 0,2745 mm Jas 260 cd (typický) 1300:1 SmartContrast Mega Infinity DCR Čas odozvy (typický) 4 ms (stupne šedej) Pozorovací uhol 178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10 Vylepšenie obrazu Hranie SmartImage Maximálne rozlíšenie 1920 x 10 527,04 (Š) x 296,46 (V) Snímková frekvencia VGA: 30 kHz - 85 kHz (H) / 48 Hz - 60 Hz (V); HDMI: 30 kHz - 115 kHz (H) / 48 Hz - 100 Hz (V) Technológia sRGB Áno Bez blikania Áno Hustota pixelov 92,56 PPI Režim LowBlue Áno Povrch obrazovky Antireflexný, 3H, 25 % zákal MPÁ 1 Pohodlie Zabudované reproduktory 2 W x 2 Kompatibilita so stojanom. Plug & Play DDC/CI Operačný systém Mac OS X Technológia sRGB Windows 11 / 10 Pohodlie pre používateľa Zapnutie/vypnutie Menu Hlasitosť Prihlásenie Prehrávanie SmartImage Jazyky zobrazenia OSD brazilská portugalčina Slovenčina Holandčina Slovenčina Francúzština Francúzština Nemčina Gréčtina maďarčina Zjednodušená čínština Španielčina Švédčina Tradičná čínština Turečtina Ukrajinčina Ďalšie výhody Zámok Kensington Štandardný držiak VESA (100 x 100 mm) Podstavec Naklápacia konštrukcia -5/20 stupňov Spotreba Napájanie Externá AC 100-240 V, 5 (typ.) Zapnuté 14,5 W (typ.) Pohotovostný režim 0,5 W (typ.) Indikátor napájania LED Prevádzka - biela Pohotovostný režim - biela (bliká) Označenie energetickej triedy D Rozmery Balenie v mm (š xvxh) 610 x 370 x 2 316 x 45 mm Výrobok so stojanom (max. výška) 542 x 417 x 180 mm Hmotnosť Výrobok s obalom (kg) 4,68 kg Výrobok so stojanom (kg) 2,92 kg Výrobok bez stojana (kg) 2,57 kg Prevádzkové podmienky Nadmorská stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp) Teplotný rozsah (prevádzkový) 0 až 40 °C (32 až 104 °F) Stredná doba medzi poruchami (MTBF) 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín Relatívna vlhkosť 2 - °C Udržateľnosť Životné prostredie a energia RoHS 100 % recyklovateľnosť obalového materiálu Špecifické látkyBez obsahu rtuti Pouzdro bez PVC/BFR Shoda a normy Regulačné opatrenia BSMI CB Označenie CE EAC FCC ICES-003 MEPS PSB TUV/ISO9241-307 TÚV-BAUART VCCI Skriňa Farba čierna Povrchová úprava Textúrovací Obsah balenie Kabel Kabel HDMI, napája
Dodatočné parametre
Kategória: 23"–24"
Záruka: 36
Hmotnosť: 4.55 kg
EAN: 8712581804244
Kontrast: 1500:1
Energetická trieda: D
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Rozlíšenie displeja [px]: FullHD (1920 × 1080)
Integrované reproduktory: Áno
Diagonálne: 23,8
Šírka [mm]: 541
Hĺbka [mm]: 18
Čas odozvy [ms]: 4
Povrch displeja: antireflexné
Typ obrazovky: Rovná
Počet HDMI: 1
Hmotnosť [kg]: 2,51
Počet VGA: 1
Výška [mm]: 416
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 24
Pomer strán: 16:9
VGA: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm