NANO 6.0x4.4+pin Sony 19.5V 6.15A NOSO-12019.5-C6
Kód: 7700694
Neohodnotené
nano 6 0x4 4 pin sony 19 5v 6 15a ig195903
Na objednávku obvykle do 10 dní
Podrobný popis
Napájací zdroj určený pre notebooky s maximálnym príkonom 120 W a napätím 19,5 V. Konektor a výstupné napätie definujú napájací zdroj špeciálne pre použitie v notebookoch SONY. Max. 120W Výstupné napätie: 19,5 V Vstup: 100-240 V Konštrukcia: Stolný počítač Séria: Náhradný Model: NOSO-12019.5-C6 Rozmery: 167x66 x40
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové (220V/230V)