NANO 6.0x4.4+pin Sony 19.5V 4.61A NTSO-9019.5-C6
Kód: 5961214
Neohodnotené
nano 6 0x4 4 pin sony 19 5v 4 61a ien168058
Na objednávku obvykle do 10 dní
Podrobný popis
Napájací zdroj určený pre notebooky s max. príkonom 90W a napätím 19,5V. Konektor a výstupné napätie zdroj vymedzujú najmä na použitie pri notebookoch značky SONY. Max. Výkon: 90W Výstupné napätie: 19.5V Vstup: 100-240V Prevedenie: Desktop Séria: Náhradný Model: NTSO-9019.5-M3 Typ DC konektora: Plug, center pin Rozmery: 131x56x21
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové (220V/230V)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8592928001358
Výstupné napätie: DC 19.5 [V]
Použite na: notebooky Sony
Celkový výstupný výkon [W]: 90
Príslušenstvo pre prenosné počítače: Sony, Fujitsu
Konektor: 6.0 x 4.4 mm + pin