Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Black (21TF0035CK)
Kód: 173934
Novinka
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
notebook, 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits, antireflex., Intel Core 5 210H, 16GB DDR5, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, integr. graf., 1x Thunderbolt 4, baterie 64Wh, kovový, 1.63 kg, Windows 11 Pro
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky Procesor: Intel® Core 5 210H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, E-core 1,6/3,6 GHz, 12 MB cache) Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): (2/1) Maximální velikost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 • Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • Jeden slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Intel UHD Graphics Xe G4 48EU Audio: kodek Senary SN6147; Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®, audio od HARMAN; mikrofon 2x, pole Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ano Síť: Ethernet (100/1000 M) Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3) Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Vždy zapnuto * 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 * 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 2.1 Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 Zabezpečení: * Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled * Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm * IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje) Baterie: Integrovaná 64Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: černá (Black) Materiál: Hliník Rozměry (ŠxHxV): 356 x 249 x 10,1-21,15 (max) mm Hmotnost: cca 1,63 kg Záruka: 3 roky Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=21TF0035CK
Dodatočné parametre
Kategória: Pracovné a kancelárske
Záruka: 36
Hmotnosť: 2.76 kg
EAN: 0198157931121
USB 3.1 (USB-A): Áno
USB-C: Áno
Port RJ-45 (LAN): Áno
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 512
Číselná klávesnica: Áno
Séria procesorov: Jadro Ultra 5
Výška [cm]: 10,1, 2,1
Hĺbka [cm]: 24,9
Počet HDMI: 1
Počet USB-C: 1
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: Windows 11 Pro
HDMI: Áno
USB4 (USB-C): Áno
Počet jadier procesora: 8
Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: 5600
Frekvencia procesora [GHz]: 2,2
Typ operačnej pamäte: SO-DIMM DDR 5
Trackpoint: Áno
Celková kapacita pamäte [GB]: 512
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka displeja [palce]: 16
Počet USB 3.1 (USB-A): 1
Výrobca grafických čipov: Intel
Typ grafickej karty: Integrovaná stránka
Rozlíšenie displeja [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Hmotnosť [kg]: 1,63
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Šírka [cm]: 35,6
Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 16
Počet USB4 (USB-C): 1
Model grafickej karty: Grafická karta Intel UHD Graphics Xe G4
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
USB 3.0 (USB-A): Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno