Lenovo LOQ 17IRX10 Luna Grey (83JH0035CK)
Kód: 166054
Novinka
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (2 ks)
Herný notebook 17,3" FHD (1920x1080) IPS 300nits anti-glare, 165 Hz, procesor Intel Core i7-13650HX, 16 GB RAM DDR5-4800, 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, grafika. RTX 5050 8GB, Windows 11 Home
Podrobný popis
Lenovo LOQ 17IRX10 herný notebook s umelou inteligenciou Čip AI: LA1 Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core i7-13650HX (14 jadier - 6P + 8E, 20 vlákien, jadro P 2,6/4,9 GHz, jadro E 1, Pamäť: 16 GB SO-DIMM DDR5-4800 Počet slotov (celkový/voľný): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvoch kanálov (2/1) Pevný disk: 1 TB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® SSD Slot pre pevný disk: SD kariet: nie Displej: 17,3" FHD (1920x1080) 300 nitov antireflexný IPS, 100% sRGB, 165 Hz, G-SYNC® Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB 440 AI TOPS) Zvuk: kodek Realtek ALC3287, 2x 2W HD, optimalizovaný s Nahimic Audio; 2x mikrofón Webová kamera: 5MP s elektronickou uzávierkou 24-zónová RGB Numerická klávesnica: áno Čítačka otlačkov prstov: nie Síť: 100/1000M Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 11x 2x2 + BT5.2) USB porty: 1: USB-C® (USB 10Gb/s/USB 65-100W a DisplayPort™ 1.4 4x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) Ďalšie porty: 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x kombinovaný konektor pre sluchátka/mikrofón (3,5 mm 2.0 Batérie: integrovaná lithium-iónová 60Wh Výdrž batérie: 2,43 h (MobileMark® 30 @ 250 nitov) Napájanie: externý 245W Slim Tip Farba: šedá (Luna Grey) Materiál: plast (PC-ABS) Rozmery: 398,4x27, 2,9 kg Záruka: 2 roky Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_17IRX10?M=83JH0035CK
Dodatočné parametre
Kategória: Domácnosť a multimédia
Záruka: 24
Hmotnosť: 3 kg
EAN: 198158691208
Hmotnosť [kg]: 2,9
Veľkosť pamäte grafickej karty [GB]: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 4
Šírka [cm]: 39,84
Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 16
Rozlíšenie displeja [px]: FullHD (1920 × 1080)
USB-C: Áno
Port RJ-45 (LAN): Áno
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 1024
Séria procesorov: Core i7
Počet jadier procesora: 14
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: Windows 11 Home
HDMI: Áno
Farba: šedá
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce RTX 5050
Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: 4800
Frekvencia procesora [GHz]: 2,6
Typ operačnej pamäte: SO-DIMM DDR 5
Celková kapacita pamäte [GB]: 1024
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka displeja [palce]: 17,3
Model procesora: Intel Core i7-13650HX
Výrobca procesora: Intel
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
USB 3.0 (USB-A): Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno