Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 Cosmic Blue (83HR0065CK)
Kód: 179976
Akcia
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (2 ks)
notebook 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits 100% DCI-P3, lesklý, Intel Core i7-13620H, 32GB (2x16) RAM LPDDR5-5600, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, integrovaná grafika, Windows 11 Home
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10
Operačný systém: Windows® 11 Home, slovenčina / angličtina / slovenčina
Pamäť: 2x 16 GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotov (celkom/voľných): (2/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® SSD
Sloty pre pevný disk: Až dva disky, 2x M.2 SSD - M.2 2242 SSD do 1 TB
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: áno
Displej: 14" displej OLED s rozlíšením WUXGA (1920 × 1200), lesklý displej s jasom 400 nitov, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500
Grafická karta: Integrovaná grafika Intel Iris/Intel UHD Graphics
Zvuk: Stereo reproduktory, 2 W x2, optimalizované pre Dolby Audio™; mikrofón 2x, pól
Webová kamera: FHD 1080p + IR s privátnym krytom, senzor ToF
Pero: Lenovo® WL310 Bluetooth® Silent Mouse
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
WWAN: nie
Konektory USB::
USB: 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Ďalšie konektory:
1x HDMI® 1.4b
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
1x čítačka kariet microSD
Zabezpečenie: Firmvér s povoleným bezpečnostným čipom TPM 2.0
Batéria: Integrovaná 60 Wh
Napájanie: 65 W USB-C® Slim (montáž na stenu)
Farba: modrá (Cosmic Blue)
Materiál: Hliník
Rozmery (ŠxHxV): 313,4 × 222 × 16,9 mm