HiLook Powered by HIKVISION switch NS-0106P-35
Kód: 159733
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (2 ks)
Prepínač, 6× RJ-45, 4× PoE+ 802.3af/at, rozpočet PoE 35 W, režim rozšírenia 10 Mb/s až 250 m, bez ventilátora, kovové vyhotovenie, DC 48 V
Podrobný popis
HiLook NS-0106P-35 Kompaktný 6-portový PoE switch bez správy na napájanie IP kamer alebo iných zariadení s podporou PoE. Ponúka 4× výstup PoE 802.3af/at (max. 30 W/port) s celkovým výkonom až 35 W, prepäťovú ochranu do 6 kV (pre porty PoE) a kapacitu 1,6 Gb/s. Okrem toho je prepínač vybavený režimom rozšírenia na prenos dát a energie až do vzdialenosti 250 m pri rýchlosti 10 Mb/s (v závislosti od kvality kabeláže). 4× 802.3af/at PoE výstup (max. 30 W/port), 2× uplink port Režim rozšírenia - prenos dát a energie až do 250 m Prepäťová ochrana do 6 kV pre porty PoE Podpora štandardov IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE Met-and-802. + kovová konštrukcia Napájací adaptér je súčasťou balenia. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Fyzické vlastnosti: Porty: 6× 10/100 Mbps RJ-45 Pamäť: 4K MAC adres Kapacita prepínača: 1,6 Gb/s Rýchlosť smerovania: 0,8928 Mpps Konštrukcia: stolový počítač Napájanie: 8 6 kV prepäťová ochrana pre porty PoE Prevádzková teplota: -10 až +40 °C, vlhkosť do 95 % Rozmery: 145 × 68,45 × 25,6 mm Hmotnosť: 0,265 kg 4× až 30 W Rozšírené funkcie: - možnosť pripojenia k elektrickej sieti: Rozšírený režim 10 Mb/ss dosahom až 250 m (teoretické maximum) 2× port s vysokou prioritou