GIGABYTE UD1300GM
Kód: 121791
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (1 ks)
počítačový zdroj, 1300W, ATX 3.0, 80PLUS Gold, modulárny
Podrobný popis
Model: Gigabyte UD1300GM PG5 Formát napájania: ATX 12V v3.0 Výkon zdroja: 1300 W Konektory: 1x ATX/MB 20+4 pin CPU/EPS 4+4 Pin 1x PCIe 16 Pin 8x PCIe 6+2 Pin 12 140 mm s hydraulickým ložiskom (HYB) PFC: Aktívne PFC Prepínač napätia: Áno Certifikácia 80PLUS: Gold Modulárne zapojenie: Áno Rozmery: 150 x 160 x 86 mm Záruka: 10 rokov
Dodatočné parametre
Kategória: nad 900W
Záruka: 120
Hmotnosť: 4.2 kg
EAN: 4719331553388
Podsvietenie: Nie
Rozmer ventilátora [mm]: 140
Počet SATA: 12
Modulárna kabeláž: Plne (plne modulárne)
ATX verzia 3.0/3.1: Áno
Certifikácia účinnosti: 80 PLUS Gold
Výška [mm]: 86
Počet PCI-E 6+2pin: 8
Počet CPU 4 pin: 4
Farba: Čierna
Formát zdroja: ATX
Šírka [mm]: 150
Hĺbka [mm]: 160
Výkon [W]: 1300
Energetická účinnosť: 80 PLUS Gold
Počet CPU 8 pin: 2
Počet PCI-E 16pin (PCIE 5.0): 1