Gembird NBS-1F17T-01
Kód: 9310742
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Gembird NBS-1F17T-01
Podrobný popis
Chladiaci stojan na notebook s nastavením výšky Praktický stolový stojan pre akýkoľvek notebook (max. 17") Ergonomický dizajn, nastaviteľný až do 45 stupňov pre optimálny uhol pohľadu Umožňuje nastavenie polohy obrazovky v úrovni očí, čo pomáha znižovať namáhanie krku Tichý 150 mm ventilátor zabraňuje prehrievaniu notebooku chladiaceho ventilátora Materiál: kov a plast Chladiace ventilátory: 1 ks 150 x 150 x 20 mm, 800...1500 ot/min, prietok vzduchu minimálne 20 CFM (± 10 %), hlučnosť 10 dBA Nastavenie výšky: 5 stupňov (5/20/30/40/45 stupňov (DxŠxV): 370 x 265 x 33 mm (zložené) Spotreba energie: 5 V DC do 0,35 A Čistá hmotnosť: 0,66 kg