Gembird Energénia 12V 7Ah batérie pre UPS BAT-12V7AH
Kód: 9312550
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Gembird Energenie 12V 7Ah batéria pre UPS BAT-12V7AH
Podrobný popis
Batérie vhodné napr. na záložné napájanie, 12V 7 Ah Rozmery: 151 x 65 x 93 mm, vrátane konektorov 99 mm