Gembird Energénia 12V 12Ah batérie pre UPS BAT-12V12AH
Kód: 9312555
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Gembird Energenie 12V 12Ah batéria pre UPS BAT-12V12AH
Podrobný popis
Ide o bateriu štandardizovaných rozmerov, ktorá slúži nielen ako záložný zdroj energie, ale je vhodná aj pre elektrické sekačky na trávu, bezpečnostné systémy a iné. BAT-12V12AH Rozmery: 151 x 98 x 95 mm, vrátane konektorov 101 mm Na bateriu alebo akumulátor, ktoré môžu byť súčasťou výrobku, sa vzťahuje životnosť šesť mesiacov, pretože ide o spotrebný materiál.