AXAGON ACU-QC18W, 18W sieťová nabíjačka, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, biela
Kód: 140289
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (2 ks)
Sieťová nabíjačka 1x port USB-A, QC3.0 / AFC / FCP / Apple. Výkon 18 W.
Podrobný popis
Síťová nabíjačka AXAGON ACU-QC18W USB je určená na nabíjanie mobilných zariadení. S maximálnym výkonom 18 W dokáže nabíjačka nabíjať telefóny, tablety a iné mobilné zariadenia najvyššou možnou rýchlosťou. Adaptér ponúka štandardný konektor USB-A. Nabíjačka je vybavená výstupom Quick Charge 3.0 USB typu A, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie smartfónov a tabletov s výkonom až 18 W. Adaptér je kompatibilný aj s ďalšími štandardmi rýchleho nabíjania telefónov, ako sú Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Motorola a ďalšie. Pokročilý systém ochrany na výstupe nabíjacieho adaptéra chráni nabíjané zariadenie pred poškodením. Funkcia nabíjačky taktiež zabezpečuje rozpoznanie nabíjaného zariadenia a výber optimálnej rýchlosti a priebehu nabíjania. Telo napájacieho adaptéra má príjemný tvar a kompaktné rozmery. Kombinácia malých rozmerov a širokého rozsahu vstupného napätia robí z tejto nabíjačky ideálneho spoločníka na cesty. Vstupné napätie: 1,5 l: - Vstupné napätie striedavého prúdu 100 V - 240 V / 0,4 A / 50 - 60 Hz (funkcia WIV), podporuje viacero národných noriem napájania - dvojkolíková euro vidlica - integrovaná v tele nabíjačky Výstup: - USB-A port 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A - Technológia nabíjania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple 2,4A Maximálny výkon: 1,5 W: - Maximálny výkon: 18 W - Maximálny preud 5A nabíjanie zariadení Apple iPhone 5, 6, SE, 7. - SMART - nabíjanie 5V/3A max, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1,5A) a Apple 2,4A (iPad). - FCP - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Huawei Fast Charge Protocol. - AFC - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Samsung Adaptive Fast Charging Protocol. - QC - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0. Nabíjačka podporuje WIV, AIC, CC: - Wide Input Voltage - funkcia širokého rozsahu vstupného napätia, chráni adaptér pred podpätím a prepätím na vstupe a umožňuje používanie viacerých "národných štandardov napájania". - Automatic Intelligent Communication - funkcia automatického rozpoznania pripojeného zariadenia na výber optimálnych parametrov nabíjania. - Konštantný výstupný proud - funkcia udržiavania konštantného proudu zabraňuje kolísaní výstupného výkonu, táto funkcia zabezpečuje stabilný priebeh nabíjania. Komplexná ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP: - Ochrana pred nadmerným preudom. Výstupná nadprúdová ochrana. - Ochrana proti prepätiu. Ochrana proti prepätiu na výstupe. - Ochrana proti nadmernej teplote. Ochrana proti prehriatiu adaptéra. - Ochrana proti skratu na výstupe. Ochrana proti skratu na výstupe. Ďalšie funkcie: - rozmery tela zdroja 79 x 42 x 27 mm vrátane vidlice, - hmotnosť: 47 g, - materiál: nehorľavý plast. Balenie v kartónovej krabici s otvorom na zavesenie obsahuje: - bielu sieťovú nabíjačku, - viacjazyčný návod SK/DE/DK/ENG/ESP/FIN/FR/GR/HR/HU/IT/NL/PL/PT/RO/SK/SWE/BG/CN/TR/ARA.