AVACOM QuickTIP 65W - univerzálny adaptér pre notebooky + 13 konektorov ADAC-UNV-A65W
Kód: 9313229
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (3 ks)
Podrobný popis
AVACOM QuickTIP 65W - univerzálny adaptér pre notebooky + 13 konektorov Výstupné napätie 18,5 - 20V, výkon 65W, 13x konektor, napájací kábel Univerzálny nabíjací adaptér AVACOM QuickTIP 65W pre notebooky s 13 rôznymi konektormi dokáže napájať prevažnú Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Gateway, HP, IBM, LG, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba, eMachines a ďalšie zariadenia vyžadujúce sieťové napájanie. Samozrejmosťou je kvalitné spracovanie, ochranné prvky, vysoká účinnosť a takmer nulová spotreba energie počas nečinnosti spĺňajúca najnovšie požiadavky Európskej únie na ekodesign. Výhodou je napájací kábel s dvojpólovou euro zástrčkou, ktorá vám nebude zaberať miesto v zásuvke. Optimálna dĺžka kábla umožňuje pracovať vo vzdialenosti takmer 2,5 m od zásuvky. Kompaktné rozmery a univerzálnosť robia z adaptéra neprekonateľného pomocníka v domácnosti s viacerými zariadeniami, ako aj ideálneho spoločníka na cesty. Plne nahradia adaptéry s výkonom 20 - 65 W a výstupným napětím 18,5 - 20 V. Balenie obsahuje adaptér, 13 konektorov, 1,2 m napájací kábel a návod na použitie. Kompatibilita a rozmery konektorov pre notebooky Acer (Aspire, Extensa, TravelMate) B: 11 x 5,5 x 1,7 mm N: 10 x 3,0 x 1,0 mm Asus (Eee, VivoBook, ZenBook) I: 10 x 4,0 x 1,35 mm L: 12 x x 1,0 mm Compaq (Presario) C: 11 x 4,0 x 1,7 mm V: 12 x 7,4 mm, kolík 0,6 mm Dell (Inspiron, Precision, Latitude, XPS, Vostro, Studio) P: 12 x 4,5 mm, kolík 0,6 mm Q: 12 x : 11 x 5,5 x 1,7 mm Fujitsu / Siemens (Amilo, LifeBook, Esprimo) L: 12 x 5,5 x 2,5 mm Gateway B: 11 x 5,5 x 1,7 mm HP (Business Notebook, Pavilion, ProBook, EliteBook, Spectre, Envy, 15, 17, 240, 250, 255 ...) C: 11 x 4,0 x 1,7 mm E: 12 x 4,5 mm, kolík 0,6 mm H: 12 x 7,4 mm, kolík 0,6 mm D: 12 x 5,5 x 2,5 mm T: 1 G: 12 x 7,9 mm, kolík 0,9 mm Lenovo (ThinkPad, Edge, IdeaPad, Flex, Yoga) C: 11 x 4,0 x 1,7 mm 12 x 5,5 x 2,5 mm MSI (MegaBook) D: 12 x 5,5 x 2,5 mm Packard Bell (EasyNote) B: 11 x 5,5 x 1,7 mm Samsung N: 10 x 3,0 x 1,0 mm Sony (VAIO) Qosmio, Satellite, Tecra) L: 12 x 5,5 x 2,5 mm
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové (220V/230V)