ASUS VA24EQSB
Kód: 136699
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (3 ks)
LCD monitor, 23,8" IPS FHD, 75 Hz, 5 ms, výškovo nastaviteľný + Pivot, HDMI, DisplayPort, D-Sub a USB hub, Eye Care
Podrobný popis
ASUS VA24EQSB 23,8-palcový Full HD displej (1920 x 1080) s LED podsvietením a IPS panelom so 178 ° pozorovacím uhlom Obnovovacia frekvencia až 75 Hz s technológiou Adaptive-Sync na zabránenie sledovania D-Sub a rozbočovač USB Monitory ASUS Eye Care sú vybavené technológiou bodového filtra a filtra bez modrého svetla s certifikátom TÜV Rheinland, ktorá zaručuje príjemný zážitok zo sledovania. 10, GTX 16, RTX 20 a novějšími Certifikát TCO: Áno
Dodatočné parametre
Kategória: 23"–24"
Záruka: 36
Hmotnosť: 6.78 kg
EAN: 4711081557265
Nastaviteľná výška: Áno
Rozlíšenie displeja [px]: FullHD (1920 × 1080)
Integrované reproduktory: Áno
USB 3.1 (USB-A): Áno
Povrch displeja: matný
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Energetická trieda: E
Kontrast: 1000:1
Šírka [mm]: 540
Hĺbka [mm]: 450
Čas odozvy [ms]: 5
Typ obrazovky: Rovná
Počet HDMI: 1
Hmotnosť [kg]: 5,2
Počet VGA: 1
Výška [mm]: 451
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75
Číslo portu displeja: 1
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 23,8
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Pomer strán: 16:9
VGA: Áno
DisplayPort: Áno
Pivot: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm