ASUS VA24EQSB-W
Kód: 136700
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
LCD monitor, 23,8" IPS FHD, 75 Hz, 5 ms, výškovo nastaviteľný + Pivot, HDMI, DisplayPort, D-Sub a USB hub, Eye Care, biely
Podrobný popis
Monitor ASUS VA24EQSB-W Business Adaptívna synchronizácia, nízke modré svetlo, bez blikania, ergonomický dizajn, možnosť montáže na stenu Typ obrazovky: IPS Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palce]: 23,8 Rozlíšenie: 1920 x 1080 Rozstup bodov [mm]: 0,5 Hz Pomer strán: 16:9 Povrch displeja: Neodleskujúce sa Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 1000:1 Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG) Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178° Farby: 178°/178° (v1.4) x 1 VGA x 1 Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A Konektor pre sluchátka Zvukový vstup PC Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 10 0 0 mm: Náklon (+35° ~ -5°) Otáčanie (+180° ~ -180°) Otáčanie (+90° ~ -90°) Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm Farba: biela Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 540,4 x (320,8~450) ŠxVxH mm): 540,4 x 325,0 x 44,4 mm Hmotnosť [kg]: 3,2 kg/5,2 kg Certifikát TCO: Áno Záruka: 36 mesiacov. https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/va24eqsb-w/
Dodatočné parametre
Kategória: 23"–24"
Záruka: 36
Hmotnosť: 6.82 kg
EAN: 4711081867449
Nastaviteľná výška: Áno
Rozlíšenie displeja [px]: FullHD (1920 × 1080)
Povrch displeja: matný
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Energetická trieda: G
Kontrast: 1000:1
Šírka [mm]: 540,4
Hĺbka [mm]: 44,4
Čas odozvy [ms]: 5
Typ obrazovky: Rovná
Počet HDMI: 1
Hmotnosť [kg]: 3,2
Počet VGA: 1
Výška [mm]: 325
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75
Číslo portu displeja: 1
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 23,8
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Pomer strán: 16:9
USB 3.0 (USB-A): Áno
VGA: Áno
DisplayPort: Áno
Pivot: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm