ASUS VA24DQFS
Podrobný popis
24" ASUS VA24DQFS 24" monitor ASUS so štandardným rozlišením Full HD (1920 × 1080) je ideálny na prácu s kanceláriskými balíkmi, písanie e-mailov a vyhľadávanie informácií vo webovom prehliadači. Okrem iného je vhodný aj na príležitostné hranie hier, sledovanie videí a filmov. Vďaka panelu IPS získate vynikajúcu reprodukciu farieb a kvalita obrazu zostane rovnaká, aj keď zmeníte pozorovací uhol. To využijete pri príprave dokumentov pred tlačou alebo pri tvorbe prezentácií. Matný povrch displeja neodráža svetlo v miestnosti od monitora a pomáha aj proti svetlu z okna. Jeho širokouhlý formát 16:9 umožňuje rozšíriť priestor na multitasking. Panel IPS je podsvietený diódami LED. Vďaka maximálnemu jasu 300 cd/m2 je dobrou voľbou na prácu mimo prímého slnečného svetla a hodí sa aj do miestností, ktoré nie sú príliš osvetlené. Možno ho namontovať pomocou takzvaného nástenného držiaka VESA 100 × 100. To oceníte, ak pracujete na menšom stole alebo s viacerými monitormi. Toto rozloženie môžu využiť ľudia, ktorí sa venujú obchodovaniu, monitorovaniu kamerových systémov a pod. Pracujte efektívne s týmto 24" monitorom ASUS s rozlišením Full HD (1920 × 1080) Využíva panel IPS na zobrazenie farieb s obnovovacou frekvenciou až 100 Hz a časom odozvy 1 ms Matná povrchová úprava displeja znižuje odlesky a pomáha predchádzať únave očí podsvietením LED Maximálny jas 300 cd/m2 je určený na prácu na slunci, ako aj v málo osvetlených miestnostiach Monitor s plochým dizajnomDodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 4711387564783 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 457 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |