ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A
Kód: 153451
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
Monitor LED, herný, zakrivený, 34", 3440 × 1440, 21:9, VA, 180 Hz, 1 ms, 500 cd/m2, 2× HDMI, 2× DisplayPort, reproduktor, anténa Wi-Fi, čierny, sk. trieda. F
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A 34" zakrivený herný LED monitor ponúka WQHD rozlišenie 3440 × 1440 pixelov, kontrastný pomer 4000: 1, jas 500 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a frekvenciu spolu s DCI-P a 94% pokrytie DCI- AMD FreeSync Premium a technológie VESA DisplayHDR 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. porty USB 3.0, výškovo nastaviteľný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Súčasťou balenia sú káble Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a anténa USB. Kontrastní pomer: 4000 : 1 Čas odozvy: 1 ms Rozhrania: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× výstup na sluchátka Farba: čierna
Dodatočné parametre
Kategória: 33"–48"
Záruka: 36
Hmotnosť: 12.43 kg
EAN: 4710483945342
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: matný
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Energetická trieda: F
Typ obrazovky: Prehnutá
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 4000:1
Šírka [mm]: 809
Hĺbka [mm]: 332
Čas odozvy [ms]: 1
Počet HDMI: 2
Typ displeja: VA
Číslo portu displeja: 2
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 34
AMD FreeSync: Áno
USB 3.0 (USB-A): Áno
DisplayPort: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm