Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX) (NH.QVQEC.003)
Kód: 171027
Novinka
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
notebook, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB (2x16) DDR5, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" 2560x1600@240Hz IPS antireflex 500nits, graf. RTX 5060 8GB, Windows 11 Home
Podrobný popis
Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX) 3D ventilátor AeroBlade™ 5. generácie Aplikácia Predator Sense Tlačidlo kopilota podsvietené logo 2,7/5,4 GHz, jadro E 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Pamäť: 2x 16 GB DDR5-6400 Pevný disk: 1024 GB PCIe pamäťová jednotka: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexný IPS, 240 Hz, DCI-P3 100%, 500 nitov, podpora DDS Grafická karta: kamera: FHD IR USB TNR Polohovacie zariadenie: Touchpad Podsvietená klávesnica: 4-zónová RGB Numerická klávesnica: áno Síť: 5GbE Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11x 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: USB Type-C: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s) / DisplayPort cez USB-C/USB 5V nabíjanie; 20V, 90W 2x USB 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 1 Ďalšie porty: 1x RJ-45 (5G Ethernet) 1x HDMI 2.1 1x čítačka kariet microSD 1x kombinovaný konektor pre sluchátka/mikrofón 1x9 Li-ion Napájanie: 230 W 5,5 mm sieťový adaptér Farba: čierna (Abyssal black) Rozmery: 356,8 × 275,5 × 23,9 mm Hmotnosť: 2,7 kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Herné notebooky
Záruka: 24
Hmotnosť: 4.62 kg
EAN: 4711474542212
Farba: Čierna
Výrobca procesora: Intel
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce RTX 5060
Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: 6400
Frekvencia procesora [GHz]: 2,7
Model procesora: Intel Core Ultra 9 275HX
Celková kapacita pamäte [GB]: 1024
Typ displeja: IPS
USB 3.1 (USB-A): Áno
USB-C: Áno
Port RJ-45 (LAN): Áno
Výrobca grafických čipov: NVIDIA
Typ grafickej karty: Vyhradená stránka
Uhlopriečka displeja [palce]: 16
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Typ operačnej pamäte: DDR5
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
USB 3.0 (USB-A): Áno
Hmotnosť [kg]: 2,7
Veľkosť pamäte grafickej karty [GB]: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Šírka [cm]: 35,68
Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 32
Rozlíšenie displeja [px]: WQXGA (2560 x 1600)
Počet jadier procesora: 24
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Séria procesorov: Jadro Ultra 9
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: Windows 11 Home
HDMI: Áno
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 1024
Číselná klávesnica: Áno
Výška [cm]: 2,39
Hĺbka [cm]: 27,55
Počet HDMI: 1
Počet USB-C: 2
5G: Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno