Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-91XS) (NH.QVUEC.001)
Kód: 174219
Novinka
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
notebook, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB (2x16) DDR5, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" 2560x1600@240Hz IPS antireflex 500nits, graf. RTX 5060 8GB, bez OS
Podrobný popis
Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-91XS) * ventilátor 5. generace AeroBlade™ 3D * klávesa Copilot * podsvícené logo Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Paměť: 2x 16GB DDR5-6400 Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitů, podpora DDS Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon Web kamera: FHD IR USB TNR Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB Numerická klávesnice: ano Síť: ano Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio) Porty USB: * 1x USB typu C: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90/100W * 1x USB typu C: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W * 2x USB 3.2 Gen 2 * 1x USB 3.2 Gen 1 Další porty: * 1x RJ-45 (5G Ethernet) * 1x HDMI 2.1 * 1x čtečka microSD karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 90Wh Li-ion Napájení: 230W 5,5mm AC adapter Barva: černá (Abyssal black) Rozměry: 356,8x275,5x23,9mm Hmotnost: 2,7kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Herné notebooky
Záruka: 24
Hmotnosť: 4.55 kg
EAN: 4711474596925
Výrobca grafických čipov: NVIDIA
Typ grafickej karty: Vyhradená stránka
USB 3.1 (USB-A): Áno
Počet jadier procesora: 24
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Séria procesorov: Jadro Ultra 9
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: bez operačného systému
HDMI: Áno
USB-C: Áno
Port RJ-45 (LAN): Áno
Hmotnosť [kg]: 2,7
Veľkosť pamäte grafickej karty [GB]: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Šírka [cm]: 35,68
Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 32
Rozlíšenie displeja [px]: WQXGA (2560 x 1600)
Názov NPU: Intel AI Boost
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 1000
Číselná klávesnica: Áno
Výška [cm]: 2,4
Hĺbka [cm]: 27,55
Počet HDMI: 1
Počet USB-C: 1
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 1
Thunderbolt 4 (USB-C): Áno
Typ operačnej pamäte: DDR5
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
USB 3.0 (USB-A): Áno
DisplayPort: Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno