ACER Aspire Vero 16 Cobblestone Gray (AV16-71P-59L4) (NX.JDKEC.005)
Kód: 171779
Novinka
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
ekologický notebook, Intel Core Ultra 5 225H, 16 GB LPDDR5, 1 TB NVMe SSD, 16" WUXGA 1920x1200 antireflex. IPS 400nits 100% sRGB, integrat. graf. Intel Arc 130T, Thunderbolt 4, Windows 11 Home
Podrobný popis
Aspire Vero 16 (AV16-71P-59L4) Kľúč kopilota (AI) Aplikácia Acer Sense Americký vojenský štandard MIL-STD 810H Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 jadier - 4P + 8E + 2LPE, 14 vlákien, jadro P 1,7/4,9 GHz, jadro E 1,3/4,3 GHz, jadro LPE 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache) Neurónový procesor: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Pamäť: 16 GB LPDDR5X na základnej doske Počet slotov (celkový/voľný): žiadne sloty (0/0) Pevný disk: 1024 GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická jednotka: nie Čítačka pamäťových kariet: nie Displej: 16" WUXGA (1920 × 1200) 16:10 antireflexný IPS, 400 nitov, sRGB 100 % Grafická karta: Intel Arc 130T Zvuk: 2x reproduktory; 2x mikrofón Webová kamera: QHD TNR Polohovanie: OceanGlass™ Touchpad Podsvietená klávesnica: biela Numerická klávesnica: áno Čítačka odtlačkov prstov: áno Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.3) USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort cez USB-C/USB 5V nabíjanie; 3A/DC-in 20V; 65W 2x USB 3.2 Gen1 1x HDMI 2.1 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) 1x bezpečnostný slot Kensington TPM 2.0: áno Batéria: 3-článková, 53Wh Li-ion Napájanie: 65 W USB-C AC Farebné prevedenie: USB 3.0: Cobblestone Gray Rozmery: 359,5x247x16,55 mm Hmotnosť: 1,8 kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Pracovné a kancelárske
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.64 kg
EAN: 4711474437105
Frekvencia procesora [GHz]: 1,7
Typ operačnej pamäte: LPDDR5x
Model procesora: Intel Core Ultra 5 225H
Celková kapacita pamäte [GB]: 1024
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka displeja [palce]: 16
USB-C: Áno
Počet jadier procesora: 14
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: Windows 11 Home
HDMI: Áno
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 1024
Číselná klávesnica: Áno
Séria procesorov: Jadro Ultra 5
Výška [cm]: 1,66
Hĺbka [cm]: 24,7
Počet HDMI: 1
Počet USB-C: 2
Výrobca grafických čipov: Intel
Typ grafickej karty: Integrovaná stránka
Rozlíšenie displeja [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Hmotnosť [kg]: 1,8
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Šírka [cm]: 35,95
Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 16
Farba: šedá
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
USB 3.0 (USB-A): Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno