Acer Aspire Go 16 Pure Silver (AG16-71P-56UC) (NX.JTHEC.001)
Kód: 176829
Novinka
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
notebook, Intel Core 5 120U, 16GB (2x8) DDR4, 512GB PCIe NVMe SSD, 16" WUXGA 1920x1200 antireflex. IPS 300nits, integr. graf., bez OS
Podrobný popis
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-56UC) Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache) Paměť: 2x 8GB DDR5 Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120Hz Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics Polohovací zařízení: Precision Touchpad Čtečka otisku prstů: ne Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem Webkamera: FHD USB TNR Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0) Porty USB: *2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W *2x USB 3.2 Gen 1 Další porty: *1x HDMI 2.1 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 53Wh Li-ion Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0 Barva: Pure Silver Rozměry: 357,4x253,9x17,9mm Hmotnost: 1,65kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Pracovné a kancelárske
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.69 kg
EAN: 4711474813022
Operačný systém: bez operačného systému
HDMI: Áno
Počet jadier procesora: 10
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Výrobca grafických čipov: Intel
Typ grafickej karty: Integrovaná stránka
Rozlíšenie displeja [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Model procesora: Intel Core 5 120U
Výrobca procesora: Intel
Model grafickej karty: Grafika Intel Iris
Typ operačnej pamäte: DDR5
Bluetooth: Áno
Typ skladovania: SSD
USB 3.0 (USB-A): Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno