ACER Aspire 16 Steel Gray (A16-71M-59P8) (NX.JEKEC.001)
Kód: 169885
Akcia
Neohodnotené
Na objednávku obvykle do 10 dní
notebook, Intel Core Ultra 5 115U, 16GB LPDDR5x, 512GB PCIe NVMe SSD, 16" 1920x1200 antireflex. IPS 300 nitov, integrovaná grafika, WiFi 6E, Thunderbolt 4, Copilot Key (AI), bez OS
Podrobný popis
Acer Aspire 16 (A16-71M-59P8) Acer Sense Tlačidlo kopilota (AI) Operačný systém: ESHELL Linux (len pri spúšťaní) Procesor: Intel Core Ultra 5 115U (8 jadier - 2P + 4E + 2LPE, 10 vlákien, jadro P 1,5 GHz, jadro LPE 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache) NPU: Intel® AI Boost Pamäť: 16 GB LPDDR5X na doske Maximálna veľkosť pamäte: 16 GB Pevný disk: 512 GB PCIe NVMe SSD PM4 (1920x1200) 16:10 antireflexný IPS, 300 nitov Grafická karta: Integrovaná grafika Intel Iris/Intel UHD Graphics Webová kamera: FHD USB TNR Zvuk: 2x reproduktor; Touchpad Klávesnica: Biela podsvietená áno Čítačka čipových kariet: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 LE Audio) 2x USB4® (40Gbps/DisplayPort cez USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíja 100W) 2x USB 3.2 Gen 1 Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 1x kombinovaný konektor pre sluchátka/mikrofón (3,5 mm) 1x bezpečnostný slot Kensington Batérie: 53Wh Li-ion Napájanie: 65W sieťový adaptér USB-C Farba: Oceľovo sivá Rozmer Hmotnosť: 1,64 kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Pracovné a kancelárske
Záruka: 24
Hmotnosť: 3 kg
EAN: 4711474676474
Farba: šedá
Model grafickej karty: Grafika Intel Iris
Model procesora: Intel Core Ultra 5 115U
Bluetooth: Áno
Webová kamera: Áno
Kapacita SSD [GB]: 512
Číselná klávesnica: Áno
Séria procesorov: Jadro Ultra 5
Výška [cm]: 1,79
Hĺbka [cm]: 25,32
Počet HDMI: 1
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 2
Podsvietená klávesnica: Áno
Operačný systém: bez operačného systému
HDMI: Áno
Thunderbolt 4 (USB-C): Áno
Typ skladovania: SSD
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
USB 3.0 (USB-A): Áno
Výstup na slúchadlá 3,5 mm: Áno