31,5" LG UltraGear 32GS75Q-B
Kód: 164603
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraGear 32GS75Q-B Herný LED monitor s uhlopriečkou 31,5" a rozlíšením 2560 × 1440 obrazových bodov ponúka jas 400 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 99% pokrytie sRGB. Obnovovacia frekvencia 180 Hz alebo rozmazávanie obrazu pri pohybe Použitím technológie IPS je dosiahnuté širokých pozorovacích uhlov 178° horizontálne aj vertikálne a vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvárať realistický a vizuálne pôsobivý obraz Poteší tiež výškovo nastaviteľný stojan panelu: IPS Uhlopriečka: 31,5" Pomer strán: 16 : 9 Rozlíšenie: 2560 × 1440 px Kontrastný pomer: 1200 : 1 Doba odozvy: 1 ms Rozhranie: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× slúchadlový výstup Farba:Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 8806096087787 |
| Energetická trieda: | F |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 254 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,5 |
| Výška [mm]: | 611 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
