31,5" LG UltraGear 32GS75Q-B
Kód: 164603
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (1 ks)
Monitor LED, herný, 31,5", IPS, 2560 × 1440, 16:9, 180 Hz, 1 ms, 400 cd/m2, DisplayPort, 2× HDMI, PIVOT, sk. trieda. F, čierna
Podrobný popis
LG UltraGear 32GS75Q-B Herný LED monitor s uhlopriečkou 31,5" a rozlíšením 2560 × 1440 obrazových bodov ponúka jas 400 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 99% pokrytie sRGB. Obnovovacia frekvencia 180 Hz alebo rozmazávanie obrazu pri pohybe Použitím technológie IPS je dosiahnuté širokých pozorovacích uhlov 178° horizontálne aj vertikálne a vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvárať realistický a vizuálne pôsobivý obraz Poteší tiež výškovo nastaviteľný stojan panelu: IPS Uhlopriečka: 31,5" Pomer strán: 16 : 9 Rozlíšenie: 2560 × 1440 px Kontrastný pomer: 1200 : 1 Doba odozvy: 1 ms Rozhranie: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× slúchadlový výstup Farba:
Dodatočné parametre
Kategória: 28"–32"
Záruka: 24
Hmotnosť: 10.5 kg
EAN: 8806096087787
Energetická trieda: F
Nastaviteľná výška: Áno
Jas [cd/m2]: 400
Šírka [mm]: 714
Hĺbka [mm]: 254
Čas odozvy [ms]: 1
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 32
Hmotnosť [kg]: 7,5
Výška [mm]: 611
Rozlíšenie displeja [px]: WQHD (2560 x 1440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180
Typ obrazovky: Rovná
Kontrast: 1200:1
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Pomer strán: 16:9
DisplayPort: Áno
Pivot: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm