27" Samsung ViewFinity S61F
Kód: 160966
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Eco Saving Plus Režim Eye Saver Veľkosť obrazu Automatické prepínanie zdrojov Časovač vypnutia Plus Typ obrazovky: IPS Uhlopriečka [palce]: 27 Rozlíšenie: QHD (2 560 x 1 440) Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz Pomer strán: 16:09 Jas [cd/m2]: 300 cd/? Kontrast: 1 000:1 Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG) Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178 ° / 178 ° Počet farieb: 16,7 milióna Reproduktory: Nie Konektory: DisplayPort 1.2 x 1 HDMI 2.0 x 2 100-240 V, externý adaptér Spotreba energie [W]: 22,4 W (typické) Pohotovostný režim [W]: 0,50 W Trieda energetickej účinnosti: F Montáž na stenu: 100 x 100 mm Naklonenie monitora: (výškovo nastaviteľný stojan): 135 mm (±2) 24° (±2°) Otáčanie: -45° (±2°) ~ 45° (±2°) Otáčanie: -92° (±2°) ~ +92° (±2°) Farba: čierna Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 616,2 x 538,5 x 192,9 mm 616,2 x 367,7 x 45,4 mm Hmotnosť [kg]: 5,4 kg (so stojanom) / 3,6 kg (bez stojana)Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 8806095899213 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,4 |
| Výška [mm]: | 538 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 192 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
