27" Philips 27E1N1100A/00
Kód: 137215
Neohodnotené
✅Skladom u dodávateľa – doručenie 3–6 dní (>5 ks)
Uhlopriečka displeja ("):27; Rozlíšenie displeja:1920x1080 (Full HD); Použitie:Kancelária; Vlastnosti:Plochý; Vybavenie:Reproduktory; Vstup rozhrania:HDMI; Výstup rozhrania:3,5 mm Jack; Počet HDMI:1; Verzia HDMI:1.4; Farebná hĺbka (bit):8; Formát obrazovky:16:9;
Podrobný popis
Philips MT VA LED 27" 27E1N1100A/00 - panel IPS, 100 Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, reproduktory Vychutnajte si produktivitu v rozlišení Full HD. Monitor je vybavený kľúčovými pracovnými funkciami, ako je režim LowBlue na ochranu vašich očí 1ms MPRT pre ostrý obraz. 100 Hz obnovovacia frekvencia pre mimořádne plynulý obraz. Tento displej Philips obnovuje obraz na obrazovke až 100-krát za sekundu, vďaka čomu je tento monitor oveľa rýchlejší ako štandardný displej. širokého zobrazenia IPS LED poskytuje presný obraz a farby Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje mimořádne široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov: na displej sa tak môžete dívať takmer z akéhokoľvek uhla. ktoré vyžadujú presné farby a stály jas za každých okolností. Displej s pomerom strán 16:9 a rozlišením Full HD pre ostrý obraz plný detailov Na kvalite obrazu záleží Bežné displeje poskytujú kvalitu, ale vy očakávate viac. kontrast a realistické farby, ktoré dodávajú obrazu realistickosť. Rýchly čas odozvy 1 ms (MPRT) pre ostrý obraz a plynulé hranie hier. rozmazanie a rozmazanie pohybu, čím poskytuje ostrejší a presnejší obraz pre lepšiu herný zážitok. monitorom. Vstavané stereo reproduktory pre multimédia Dva vysokokvalitné stereo reproduktory zabudované v zariadení V závislosti od modelu a konštrukcie môžu byť umiestnené viditeľne vpredu, neviditeľne zdola, zhora alebo zozadu Technické údaje Možnosti pripojenia Vstup signálu Vstup Pripojenie HDCP HDCP 1.4 (HDMI) Obraz/zobrazenie Veľkosť panela 68,6 cm (27") Pomer strán 16:9 Typ panela LCD Technológia IPS Typ podsvietenia W-LED Systém Rozstup pixelov 0,3114 x 0,3114 mm Jas 250 cd/m2 Farba displej 1300:1 SmartContrast Mega Infinity DCR Čas odozvy (typický) 4 ms (stupne šedej) Pozorovací uhol 178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10 Vylepšenie obrazu Hranie SmartImage Maximálne rozlíšenie 1920 x 1080 pri 9 (H) x 336 312 (V) Snímková frekvencia VGA: 30 kHz - 85 kHz (H) / 48 Hz - 60 Hz (V); HDMI: 30 kHz - 115 kHz (H) / 48 Hz - 100 Hz (V) Technológia sRGB Áno Bez blikania Áno Hustota pixelov 81,59 PPI Režim LowBlue Áno Povrch obrazovky Antireflexný, 3H, 25 % zákal MPÁ 1 Pohodlie Zabudované reproduktory 2 W x 2 Kompatibilita so stojanom. Plug & Play DDC/CI Operačný systém Mac OS X Technológia sRGB Windows 11 / 10 Pohodlie pre používateľa Zapnutie/vypnutie Menu Hlasitosť Prihlásenie Prehrávanie SmartImage Jazyky zobrazenia OSD brazilská portugalčina Slovenčina Holandčina Slovenčina Francúzština Francúzština Nemčina Gréčtina maďarčina Zjednodušená čínština Španielčina Švédčina Tradičná čínština Turečtina Ukrajinčina Ďalšie výhody Zámok Kensington Štandardný držiak VESA (100 x 100 mm) Podstavec Naklápacia konštrukcia -5/20 stupňov Spotreba Napájanie Vnútorná AC 100-240 V, 0 (typ.) Zapnutý režim 18,8 W (typ.) Pohotovostný režim 0,5 W (typ.) Indikátor napájania LED Prevádzka - biela Pohotovostný režim - biela (bliká) Označenie energetickej triedy D Rozmery Balenie v mm (š xvxh) 690 x 465 x 46 357 x 46 mm Výrobok s podstavcom (max. výška) 617 x 457 x 211 mm Hmotnosť Výrobok s obalom (kg) 6,62 kg Výrobok so stojanom (kg) 4 00 kg Výrobok bez stojana (kg) 3,58 kg Prevádzkové podmienky Nadmorská výška stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp) Teplotný rozsah (prevádzkový) 0 až 40 °C Stredná doba medzi poruchami (MTBF) 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín Relatívna vlhkosť 20 - 80 % Teplotný rozsah (sklad energia RoHS 100 % recyklovateľnosť obalového materiálu Špecifické látky Bez obsahu rtuti Pouzdro bez PVC/BFR Shoda a normy Regulačné opatrenia B Označenie CE ICES-003 TÚV/ISO9241-307 TÚV-BAUART BSMI EAC FCC MEPS PSB VCCI Kabinet Farba Čierna Povrchová úprava Textúrovaný Obsah balenie Kabel Kabel dokumentácia Áno
Dodatočné parametre
Kategória: 25"–27"
Záruka: 36
Hmotnosť: 9.2 kg
EAN: 8712581804282
Energetická trieda: D
HDMI: Áno
Nástenný držiak (VESA): Áno
Rozlíšenie displeja [px]: FullHD (1920 × 1080)
Integrované reproduktory: Áno
Kontrast: 1300:1
Šírka [mm]: 617
Hĺbka [mm]: 211
Čas odozvy [ms]: 1
Povrch displeja: antireflexné
Typ obrazovky: Rovná
Počet HDMI: 1
Hmotnosť [kg]: 4
Počet VGA: 1
Výška [mm]: 457
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka obrazovky [palce]: 27
Pomer strán: 16:9
VGA: Áno
VESA (rozmer): 100 × 100 mm