27" HP Series 3 Pro FHD - 327ph (B0CG8UT)
Kód: 176619
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jedná se o 27palcový kancelářský monitor s rozlišením Full HD (1920 na 1080). Využívá IPS panel s matnou úpravou a je vybaven výškově nastavitelným stojanem pro lepší ergonomii. Monitor má integrované reproduktory 2x 2 W a nabízí širokou konektivitu včetně HDMI, DisplayPort a VGA vstupu. Základní specifikace Úhlopříčka: 68,6 cm (27 palců) Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) Typ panelu: IPS, matný, Edge-lit podsvícení Doba odezvy: 5 ms (šedá - šedá) s Overdrive Obnovovací frekvence (max): 100 Hz (přes HDMI, DisplayPort) Jas: 250 nitů Statický kontrast: 1 000:1 Záruka: 3 roky Konektivita a ergonomie Video vstupy * 1x HDMI 1.4 * 1x DisplayPort 1.2 * 1x VGA Multimédia: Dva integrované reproduktory s výkonem 2x 2 W Ergonomie: Výškově nastavitelný stojan (100 mm) Náklon (-5 stupnu až +20 stupnu) VESA podpora: Ano (100 x 100 mm) Obrazové parametry Dynamický kontrast: 8 000 000:1 Barevný gamut: 72 procent NTSC Funkce displeje: Antireflexní, Flicker Free, Low Blue Light. Hmotnost: 5,86 kg (s podstavcem) Obsah balení Monitor HDMI kabel Napájecí kabelDodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| EAN: | 0198828044167 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 202,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,86 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 509,7 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
