27" HP monitor Series 5 Pro QHD - 527pm (9E0Y9UT)
Kód: 176621
Plaťte menej
Rozumný nákup začína cenou. Šetríme tvoje peniaze pri každej objednávke.

Nízke ceny. Bodka.
U nás je výhodný nákup štandard, nie náhoda. U nás cena nie je kampaň – ale princíp.

Objednávka v bezpečí.
Garantujeme bezpečné spracovanie a doručenie objednávky.

Nakupujte s rozumom.
Najlepšie ceny bez zbytočných prirážok. Preto sa oplatí počkať pár dní navyše.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jedná se o 27palcový konferenční monitor s rozlišením QHD (2560 na 1440) a pokročilými funkcemi pro hybridní práci. Monitor je vybaven výsuvnou a naklápěcí kamerou Poly Studio 5 Mpx s funkcí Auto Lock & Awake a automatickým rámováním. Slouží jako dokovací stanice s konektivitou USB-C (100 W), obsahuje KVM přepínač, Gigabit LAN (RJ-45) a výkonné reproduktory 4x 3 W. Základní specifikace Úhlopříčka: 68,6 cm (27 palců) Rozlišení: 2560 x 1440 (QHD) Typ panelu: IPS, matný, Edge-lit podsvícení Doba odezvy: 5 ms (šedá - šedá) s Overdrive Obnovovací frekvence (max): 100 Hz Jas: 350 nitů Statický kontrast: 1 500:1 Barevný gamut: 100 procent sRGB Záruka: 3 roky Konferenční a dokovací funkce Kamera: Výsuvná a naklápěcí Poly Studio 5 Mpx (Infrared, Windows Hello, Auto Rámování, Auto Lock & Awake) Audio: Interní reproduktory 4x 3 W, integrovaný mikrofon s AI potlačením šumu USB-C Docking: Připojení jedním kabelem s napájením do 100 W Síť: Gigabit LAN konektor (RJ-45) KVM Switch: Ano Daisy Chain: DisplayPort 1.4 výstup Porty a ergonomie Video vstupy * 1x HDMI 2.0 * 1x DisplayPort 1.4 * 1x USB-C (DisplayPort 1.4) USB Hub: 2x USB-C (jeden s 100 W napájením, druhý 15 W), 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB Type-B upstream Audio: 3,5 mm jack vstup/výstup Ergonomie: Výškově nastavitelný stojan (150 mm) Pivot (otacení o 90 stupnu), Otocení (±45 stupnu), Náklon VESA podpora: Ano (100 x 100 mm) Funkce displeje: HP Eye Ease (Low Blue Light HW), Snímač okolního světla. Obsah balení Monitor DisplayPort kabel (1,8 m) USB A-B kabel (1,8 m) USB C-C kabel (1,8 m) Napájecí kabelDodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| EAN: | 0198122920570 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 613,4 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné, matný |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,88 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 393,8, 543,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
